loader

Aboutus
Rreth Nesh

Mirësevini në
Ami Dental

Misioni ynë është të ofrojmë kujdesin më të mirë dentar për të gjitha moshat duke u kujdesur për pacientët si të ishin pjestar të familjes sonë. Gjithashtu kemi si qëllim që çdo pacient të arrijë gjendjen ë tij më të shëndetshme duke krijuar buzëqeshje sa më të bukura aty ku shërbejmë. Përpiqemi gjithmonë të jemi lider në industrinë dentare, klinika moderne që përdorur metodat më të mira të shekullit XXI duke mbajtur një nivel të lartë të kënaqshmërisë tek pacientët tanë

Orari

E Hene– E Premte                     09:00am– 8:00 pm
E Shtune                                         9:00 am – 6:00 pm

Armand Blacëri

CEO & Founder

23 YEARS

AMI DENTAL
why choose us

Ne ofrojmë
Shërbimet më të mira Dentare

Mirësevini në Ami Dental.

img

Kirurgji Orale

Klinika merret me sëmundje defekte dhe demtime që përfshijnë regjionin oral dhe maxillofacial.

icon-2-1.png

Estetike Dentare

Klinika jonë ofron nje shumellojshmeri te gjere sherbimesh dentare dhe procedura per te trajtuar te gjitha nevojat e pacienteve tane per shendetin e dhembeve.

img

Implantologji

Klinika jone ofron sherbim profesional te implanteve dentare ne komoditetin e zyres sone moderne. Ne mund te kujdesemi per çdo kerkese si pjese e trajtimit tuaj ne implantologji.

Shërbimet

Trajtim
Për të gjitha moshat

Shërbimet

Femije

Edukimi per higjene te rregullt edhe trajtime apo heqje te dhembeve te qumshtit.

Adoleshente

Edukimi ne vazhdim per mirembajtje te higjenes, trajtime te anomalive apo difekteve te dhembeve.

Te rritur

Trajtime te te gjitha llojeve: terapeutike, protetike, kirurgjikale edhe reabilitime komplekse te aparatit te gojes

STAFI

STAFI
AMI DENTAL

Stafi
testimonial

Çfarë thonë pacientët
për ne

“Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old”

image-testimonial
Moric Horgon

“Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old”

image-testimonial
Moric Horgon

“There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humor, or randomized slightly believable”

image-testimonial
Julia Ann

“There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humor, or randomized slightly believable”

image-testimonial
Julia Ann

“It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. Distracted by the readable content of a page”

image-testimonial
Jack leo

“It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. Distracted by the readable content of a page”

image-testimonial
Jack leo
Testimonial

2050 +

SATISFIED PATIENTS

15 +

HEALTH SECTIONS

45 +

AWARDS WON

Ami Dental

Lajmet e fundit
Rreth Shendetesise

Latest blog